Medycyna i zdrowie, nr 2/2005

Dziękuję za uratowanie mojej skóry!

Miesiąc po ukazaniu się pierwszego numeru „Alternatywnej Medycyny” do naszej redakcji przyszedł krótki list od młodej dziewczyny.

Jego treść była następująca:

„Droga Redakcjo dziękuję Wam bardzo za informacje o soku z aloesu firmy Alter Medica. Dzięki niemu moja cera nabrała blasku, a uporczywy trądzik, który towarzyszył mi odkąd skończyłam 15 lat, nareszcie zniknął z mojej skóry. Gorąco pozdrawiam".

Marta

 

Zaciekawieni, postanowiliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o tym, w jakim stopniu sok z aloesu pomógł naszej czytelniczce uporać się z jej dolegliwościami. Na szczęście Pani Marta zamieściła swój adres na kopercie, dzięki czemu udało nam się z nią skontaktować i przekonać Ją do podzielenia się swoimi doświadczeniami z czytelnikami „Alternatywnej Medycyny”, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni.

 

Alternatywna Medycyna: Witam serdecznie! Proszę powiedzcie kilka słów o sobie. Skąd Pani jest? Czym się Pani na co dzień zajmuje?

Marta: Mam 23 lata, pochodzę z małego miasteczka w województwie śląskim. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Pracuję jako sekretarka w małym przedsiębiorstwie budowlanym, a dodatkowo studiuję na czwartym roku handel międzynarodowy. Dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik oraz na basen. Jak widać na nadmiar wolnego czasu nie mogę narzekać.

 

AM: Z listu do naszej redakcji wynika, że miała Pani poważne problemy z trądzikiem.

Marta: Tak. Moja twarz była pokryta ropiejącymi krostami, których bardzo trudno było mi się pozbyć, gdy znikały jedne pryszcze, natychmiast na ich miejsce pojawiały się kolejne. Dodatkowo moja skóra cały czas świeciła się, jakbym smarowała ją jakimś tłustym kremem lub olejkiem.

 

AM: Patrząc na Panią, aż trudno w to uwierzyć. Nie ma śladu żadnej, nawet najmniejszej krosty, a Pani cera w ogóle się nie świeci. Wręcz przeciwnie, wygląda bardzo zdrowo.

Marta: Dziękuję, ale naprawdę jeszcze półtorej miesiąca temu moja twarz była pokryta pryszczami. Krosty także występowały na moich ramionach i plecach. Często było mi wstyd z tego powodu, gdy pływałam na basenie. Ja sama nie mogę się nadziwić, że w końcu po wielu latach udało mi się ich pozbyć. Moi znajomi także są pod dużym wrażeniem kolosalnych zmian, jakie zaszły w wyglądzie mojej skóry. Co chwilę ktoś mnie pyta jak tego dokonałam?

 

AM: I jak Pani tego dokonała?

Marta: Wszystko zawdzięczam cudownemu sokowi z aloesu firmy Alter Medica. To dzięki niemu udało mi się pozbyć Aloes sok z z aloesutych okropnych pryszczy. Jestem głęboko przekonana, że gdyby nie on, to moje problemy z cerą trwałyby jeszcze kilka dobrych lat.

 

AM: Napisała Pani, że to dzięki lekturze „Alternatywnej Medycyny” dowiedziała się Pani o soku z aloesu firmy AlterMedica.

Marta: Tak, gdy kupowałam w pobliskiej aptece kolejny, reklamowany miedzy innymi w telewizji, krem przeciwtrądzikowy, moją uwagę przyciągnęła Państwa gazeta, która była wystawiona na półce, w pobliżu lady. Zabrałam ją do domu, a po przeczytaniu artykułu o soku z aloesu, postanowiłam go kupić i wypróbować. Tak więc, jeszcze raz dziękuję „Alternatywnej Medycynie” za pomoc i uratowanie mojej skóry.

 

AM: Cała przyjemność po naszej stronie. Jest nam niezmiernie miło dowiadywać się, że preparaty przez nas opisywane pomagają wielu czytelnikom. Proszę nam jeszcze powiedzieć jak często piła Pani sok z aloesu?

Marta: Piłam go i nadal piję, 3 razy dziennie, 5 łyżeczek na godzinę przed posiłkiem. Dodatkowo, co wieczór przed snem, umytą uprzednio skórę przemywam wacikiem nasączonym sokiem z aloesu.

 

AM: Czy stosowała Pani wcześniej jeszcze jakieś preparaty przeciwtrądzikowe?

Marta: Tak, bardzo dużo różnych środków. Niestety nie pomagały mi one pozbyć się trądziku. Byłam także kilka razy u dermatologa, ale środki, które mi polecił także okazały się nieskuteczne.

AM: Czy odniosła Pani jeszcze jakieś inne korzyści odkąd pije Pani regularnie sok z aloesu?

Marta: Oczywiście! Nie muszę już wydawać znacznej sumy pieniędzy na różnego rodzaju fluidy, korektory, kremy matujące i duże ilości pudru. Moja cera nie potrzebuje już tych kosmetyków.

 

AM: A czy zauważyła Pani jeszcze jakieś inne zmiany?

Marta: Tak. Dzięki temu, że sok z aloesu reguluje wydzielanie gruczołów łojowych, moje włosy, które miały tendencję do przetłuszczania się, są teraz puszyste i lśniące. Moje samopoczucie także uległo poprawie, a przychodząc z pracy mam więcej energii i nie czuję zmęczenia. Nie mam także problemów z koncentracją, co ułatwia mi osiąganie dobrych wyników na studiach. Od bardzo dawna nie odczuwałam także żadnych problemów związanych z zaburzeniami układu pokarmowego.

 

AM: Kończąc rozmowę, czy chciałaby Pani przekazać coś jeszcze naszym czytelnikom?

Marta: Wykorzystuje już od wieków medycyna naturalna. Szczególnie zaś polecam sok z aloesu, który tak bardzo mi pomógł. Wiem, że jest on pomocny także przy wielu innych schorzeniach. Ostatnio zaczął go stosować również mój dziadek, który od dawna cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów i uważa, że sok z aloesu znacznie łagodzi jego dolegliwości.

AM: Bardzo dziękuję, że zechciała Pani poświęcić nam chwilę czasu.

 

Krystyna Syposz

 

Można go nabyć w aptekach, sklepach zielarskich oraz w sprzedaży wysyłkowej. Zamówienia przyjmowane są:

telefonicznie: 0 801 801 190 (od pon. do piąt. w godz. 8.00 – 16.00)

listownie: Alter Medica, ul. Spokojna 11, 34-300 Żywiec

przez Internet: Alter Medica

 

Dystrybutor farmaceutyczny: Szupex, tel.: (033) 861 60 18