Medycyna i zdrowie, nr 1/2017

Drenafit - piękna sylwetka, gładka skóra, dobre samopoczucie

Każde ciało „lubi” być zdrowe, piękne i zadbane. I chociaż często uniemożliwiamy mu taki błogostan, prowadząc wyniszczający tryb życia, mamy teraz do dyspozycji środek, który pomoże nam wrócić do dobrej kondycji.

Innowacyjna formuła Drenafit działa inicjując oczyszczanie organizmu z nagromadzonych w nim toksyn z zanieczyszczonego środowiska i chemicznie przetworzonej żywności. Wspomaga również naturalne procesy detoksykacji z zalegających w organach ubocznych produktów przemiany materii. Dzięki odpowiedno dobranym składnikom Drenafit pomaga usunąć nadmiar płynów nagromadzonych w tkankach, które przyczyniają się do występowania obrzęków i opuchlizn. Wraz z nadmiarem wody usuwane są także inne zbędne substancje, pogarszające naszą kondycję i samopoczucie. Dzięki temu nie tylko bliżej nam do uzyskania upragnionej sylwetki, ale też skóra staje się jędrniejsza, promienna i zdrowsza. Formuła Drenafit to bogate źródło teiny, która przyspiesza proces metabolizmu i wspomaga walkę z tkanką tłuszczową. Tu ważna informacja dla pań: teina jest także kluczową substancją wspomagającą wszelkie kuracje antycellulitowe! Efektem stosowania tego suplementu jest przede wszystkim oczyszczenie organizmu, ale także – w konsekwencji przywrocenie naturalnej równowagi naszego ciała – zrzucenie niepotrzebnych kilogramów oraz ujędrnienie skóry i uzyskanie efektu płaskiego brzucha. Podstawowa kuracja trwa 20 dni i daje trwały, wielomiesięczny efekt. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że produkt zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego i organicznego, których działanie znane jest i wykorzystywane przez tradycyjną medycynę od dawna.

 

Oczyszczenie organizmu z toksyn i nadmiaru wody doskonale wpływa na ogólną kondycję fizyczną oraz samopoczucie. Czujemy się lżejsi i mamy więcej energii.

 

Warto dodać, że Drenafit nie zawiera cukru ani sztucznych barwników. Bez obaw mogą po niego sięgać wegetarianie i weganie.

 

KUP TERAZ